גן אירועים במרכז

שיתוף ב facebook
לשתף חברים בפייסבוק

בורג' בנימינה

גן אירועים במרכז לחתונה בימי קורונה

בלי שהרגשנו, הקורונה ותקנות התו הסגול ו'הריחוק החברתי' שנלוות אליה, תיכף סוגרות שנה. למרות שכבר רואים את החיסון באופק, הנחת העבודה בשלב הזה היא שייקח זמן עד שיותנע בישראל מבצע חיסונים נרחב. כך שהתו הסגול והריחוק החברתי ימשיכו ללוות אותנו גם עמוק לתוך שנת 2021.

גם בתקופת הקורונה אנשים צריכים להתחתן

משבר הקורונה פגע בכל המשק, אך אין ספק שאחד הענפים שספגו את הפגיעה הקשה ביותר הוא ענף האירועים. אחרי שזה נאמר יש אירועים שאי אפשר לדחות לזמן בלתי מוגבל וזו גם גזרה שהציבור מתקשה לעמוד בה. הדוגמה המובהקת לאירוע מהסוג הזה הוא טקס ומסיבת חתונה. בני אדם מתרבויות שונות עורכים טקסי נישואין כבר לפחות 6,000 שנה. הטקס הזה משולב לרוב בחגיגה ומדובר באחד המאפיינים הבסיסיים והקדומים של התרבות האנושית. עם כל הכבוד לקורונה את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק.

מצד שני, תקנות הקורונה נולדו מסיבה טובה ועל פניו הן יוצרות מכשול בלתי עביר למי שמעוניין גם לשמור על הבריאות והחוק. את המעגל הזה היה קשה מאוד לרבע, ובכל זאת, אנחנו בגן האירועים בורג' בנימינה, הצלחנו! מצאנו נוסחה לקיים אירוע של מסיבת חתונה גם בתקופת הקורונה.

פתרון שחושב מחוץ לקופסה

כשהחל משבר הקורונה היתה תחושה שמדובר בעננה שתחלוף תוך זמן קצר. במציאות כזו דחייה של חתונה אינה אסון גדול וכל הנוגעים בדבר פשוט צריכים לחרוק שיניים ולחכות מעט. אך כאשר הימים הפכו לשבועות והשבועות הפכו לחודשים אנשים הבינו שככה אי אפשר. ציבור רחב דרש פתרון. אנחנו בבורג' בנימינה חשבנו מחוץ לקופסה והגינו פתרון כזה.

קונספט מדליק ושמו 'חתונה מתגלגלת'

תקנות התו הסגול מגבילות התכנסויות למקסימום של 50 איש. הבעיה היא שבמושגים של רוב החתונות ורוב גני האירועים במרכז 50 אנשים זה מספר שקשה לייצר עבורו אירוע ראוי בתקציב סביר. אבל מה יקרה אם במקום אירוע אחד ארוך של 50 חוגגים נעשה 3 אירועים קצרים של 50 איש? זה כבר מעמיד אותנו על מספר של 150 חוגגים. זה כבר מאפשר להפיק מסיבת חתונה סבירה.

זה בדיוק העקרון שעומד מאחורי הקונספט החדש שפיתחנו – חתונה מתגלגלת.

אירוע אחד בשלושה סבבים

הרעיון פשוט ומבריק כאחד, החתונה תיערך בשלבים. האירוע המתגלגל יחל בשעה 19:00 ואליו יוזמנו בני המשפחה הקרובה והמבוגרים. במהלכו תיערך החופה וקבלת הפנים הראשונית. חלק זה של האירוע יסתיים בשעה 21:00. השלב השני של האירוע יתחיל מעט אחרי 21:00. כאשר סבב החוגגים הראשון יעזוב תגיע המשפחה המורחבת עמה יחגוג הזוג המאושר עד השעה 23:00. בנקודה זו, שוב ייערכו חילופי משמרות והחברים יגיעו לחלק השלישי. חלק זה באירוע יהיה ברובו מסיבת ריקודים סוערת עד אור הבוקר.

פתרון מקורי לבעיה עתיקה

בכל אחד מאירועי המשנה האורחים יקבלו ארוחה וניתן לבנות תוכן מתמשך לאירוע. יש אפשרות לעשות חופה שנייה או טקס אזרחי נוסף ומרגש. למעשה, 'חתונה מתגלגלת' הוא קונספט כל כך מוצלח שפותר בעיית יסוד שחתונות מתמודדות עמו עשורים. השוני הרב בין משתתפי האירוע מחייב פשרה. מהיום לא צריך יותר להתפשר. אפשר להתחיל את הערב באופן סולידי ושמרני עם סבא וסבתא וההורים, ולסיים באווירה סקסית וסוערת בלי להרגיז איש ובלי לשעמם אף אחד. בגן האירועים במרכז, בורג' בנימינה, שוקלים להמשיך להציע את הקונספט החדשני הזה גם כאשר הקורונה תהיה נחלת העבר.

נגישות

בוא ונעשה לך אירוע

מלא/י את הפרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם
[]
1 Step 1
שם מלאyour full name
no-icon
טלפוןyour full name
no-icon
הודעהmore details
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder